Nje dite kisha probleme me internetin dhe theras tekniket. Vin dy cuna te shpia. Pc e mbaj ne dhomen time dhe ate dit isha vetem.une nga vapa kisha veshur nje mini fund dhe nje kanatjere pa sytjena.

Fillimisht spo gjenin defektin dhe hera heres me shikonin mua. Nje mom ja bejn me sy njeri tjetrit dhe njeri del te shikoj jasht difektin tjetri me kerkon ndihme ti afrohem afer pc.

Kur ne moment un aty ndjej njeren dor qe po me prekte nga bythet.. nuk leviza pas pak ndjej gishtin brenda ne pidh. .

Filloj te skuqem dhe spo dija te reagoja. Ne moment ai me terheq dhe me hedh mbi krevat. E fillon te me zhveshi e te me lepij. Pastaj ndjej perseri gishtta e tij brenda tani kish futur tre gishta dhe po i levizte shum fort un po e ndjeja ne kulm kenaqesin dhe sa po prishesha ai zberthen pantallonat e veta e me fut karin brenda ne pidhin e lagur.

O zot cfar kenaqesie.. Ai shtynte fort un renkoja nga qejfi. Ne moment u hap dera dhe un u tremba por ai sme la te leviz ishte shoku vet ku pasi kuptova qe i vuri kycin deres dhe erdhi drejt nesh… Aty u mundova te cohem por me mberthyen te dy. Ky hoqi pantallonat me kapi nga floket e me afroi karin e vet e me dha haje te gjithin. Sot sdo dalesh prej ketu. E dim qe je vetem sonte. . . Ky i dyti ishte i eger e po me gjunte nga gjoksi dhe me fuste karin ne goj.

Me pas ndrrun vendet filloi ky ta fuste ne pidh o zot ishte e tmershme ky sdinte te ndalonte e kishte shum te madh dhe e bente me dhune… Un i thoja boll ai i jepte me fort e me fort.

Sa bej te leviz cohet ky tjetri dhe me nje shpejtesi te madhe ma fut karin ne byth ishte gjeja me e tmershme. Dy kara pernjeher. Nje ne pidh dhe nje ne byth.. O zot derisa u mpiva ateher po e shijoja…

Ate dit kan ndejt 4 or te shpia ime. Derisa un skisha me fuqi dhe kam 3 jave mezi leviz kembet…

Ani

Ishim si gjithmon ne shkolle .cdo gje vazhdonte normalisht kur nje dit vura re se ne oren e fundit ajo u kthye te bisedonte me shoqet mbrapa dhe me ktheu bythen e cila i kishte dale pothuajse gjysma.

E pash u eksitova aq shum saqe e vura doren aty afer qe ta prekja sadopak nderkohe qe ajo bisedonte me shoqet.sapo afrova doren ajo e kthevi bythen nga un dhe ma afroi tek kari qe me ishte bere dru.ishte e pabesueshme.per pak desh u prisha por e mbajta veten.kur mbaroi mesimi ajo me tha se do me jepte nje disk me nje film te cilin un e pelqeja shum .ok thash.vajtem ne shpin e saj dhe si per fat te mir nuk kishte njeri ,nderkohe qe ajo mbylli deren me celes gje tek e cila dyshova un hyra brenda dhe u ula ne divanin e madh qe ajo kishte ne dhomen e pritjes duke pritur qe ajo te sillte filmin.nderkohe ajo vjen ulet tek peqiri im dhe me jep filmin duke me pare ne sy.e kapa per beli eshtrengova fort dhe e shtriva me force ne divan.fillova tja ulja me nja avash xhinkset e ngushta.pasi ja hoqa ato ajo filloi te me puthte ne qafe dhe ne gjoks .u xhveshem te dy dhe un fillova tja fus karin avash te shoqeruar me peshtyme qe te reshqiste.e kam qire per gati gjysem ore.mund te duket afat i shkurter por per mua ishte gjeja me e bukur qe me kishte ndodhur ndo1here.pastaj ajo me dha dicka per te pire dhe me premtoi qe do ta benim prape kur te mos kishte njerez ne shtepi.e putha ne buzet e nxehta duke e shtrenguar me duart e mia nga poshte bytheve te saja. nuk mund tju besohet por akoma vazhdoj ta bej me ate vajze dhe skam ndermend ta le….faleminderit per vemendjen qe i kushtuat ketij leximi.

Ne shkollen e mesme me ka qi profesori sepse mbeta per vjeshte.E percjella profin.kur dul prej shpise,hypi nkerr e luta me marr edhe mu.Ngjyst trruges i thash nale kerrin,ja nisa mu desh e ju ula nprehen,ai ish habit e une ja jepsha cicat ngoj me mi thith.Masanej hini profi nshtos,ja nisi me mi shti gishtat,e une ja merrsha ngoj.Ateher me shtrini profa,e ma shtini karin i jepke shum,une i thojsha ma shum ma fell.Ateher profa u qart,karin ma majke npidh e mi kish shti gishtat ngoj,e mi ngrehke cicat me dhom…mmmmmmm
u derdha nja 20 here sa u rrskapita keq..
masanje u takijshim ku mujshum deri sa mu ba bajat profi,,tash kam nje frajer me kar te madh qe me kputi tuj u qi,,beso ai kurre sderdhet..edhe ku une dedhna  ai vazhdon ende ..ende edne  sa ma ban pidhin varre!!

Leo

Do ju tregoj nje histori timen qe me ka ndodhur me Kusheriren time EGLEN…. Nje nate me ra teli dhe shikoj qe ishte xhaxhi.. E kapa telin dhe po i thash.. Ai mtha mundesh me shku sonte te shpia se eshte egla vetem se ne kemi nje problem tha dhe nuk vijme sonte shpi..ok i thash do shkoj un… .u nisa per tek kusherira ime..dhe ajo u gezua shum qe me pa..hengrem darke dhe u shtrim per gjume.. kur zgjaten disa minuta dhe kusherira me thirri qe te fleja me te se kishte frike..un ne fillim i thash jo por ajo mu lut dhe hyra tek krevati i saj pastaj.. U ktheva nga ana tjeter dhe po flija kur ne ato momente kusherira me kapi per kari dhe me shtrengoi, e pyeta cfar po ben moj., ajo me tha dua karin tend..u ktheva nga ajo dhe filluam te putheshim me epsh.. Mi hoqi bokset dhe u gjunjezua duke me lepir karin dhe bolet.. Ohhhh cfar kenaqesie.. E kapa nga cicat dhe e ngrita ne kembe..e shtriva ne krevat dhe fillova te hyj me llap ne pidhin e saj te nxehte dhe te qullur.. Per 10minuta vazhdoj ti bej llap ne pidh..

See also  poezi: PËR SHKODRËN

Femer me femer

Pershendetje miq te dashur kam nje histori shum te bukur per ju dhe kisha deshiren ta shprehja ..jam 15 vjec .jam shum e zhvilluar nga trupi dhe me ka vajtur mendja shum her per te bere seks mirepo me meshkuj kam frik ta bej..jo se nuk dua por me eshte bere fiksim dhe tani per tani nuk e bej dhe vendosa qe te provokoj nje kusheriren time e cila me pelqente shum ..ajo eshte 2 vjet me e madhe se mua ..nje dite duke ndenjur te dyja ne shtepin e saj po flisnim per seksin ne fakt e hapa un si teme dhe gjate mhb qe po benim un u lengezova dhe fillova duke e ledhatuar kusherirken avash avash duke ja cuar doren drejt pidhit ajo hapeshe akoma me shume si per te me lene mua qe tja fusja doren ne pith.dhe un i them a e ke bere me nje femer ..ajo per gjigjet jo ..po si te duket si ide i them un po te doli e ben.po tha ajo-po ti??.megjith qejf i thash un,dhe me thote a je gati .ok ,dhe filluam duke ja futur llapen njera tjetres dhe duke u zhveshur ..fillova un e para ja lepire gjokset e saj qe ishin akoma me te medhenj nga te mite ..duke u ulur pak e nga pak me poshte duke aritur te pidhi i saj i ruar mire dhe i futa gishtat derisa e prisha ,me pas ngrihem dhe shkoj mar nje kastravec dhe ja fut ne pidh derisa kusherira prisshet ..me pas fillon ajo duke me lepire mua,,ohh ohh ishte nje kenaqesi e papare spo duroja dot isha aq shum e eksituar saq fillova te fusja gishtat ne pith.me pas ajo beri te njejten gje duke mare kastravecin dhe duke me zhvirgjeruar me kastravec.ohhhh ohhh ishte nje kenaqesi shum e bukur ..

Komshiu im

mua mu desh te jetoia per nje kohe te gjate vetem pasi prinderit i kisha me pun ne greqi ne shtepi vinte me gatuante dhe me lante shtepine nje komshie qe ishim familjarisht te lidhur me te dhe mami e kishte shum shoqe. un ne fakt e kisha fiksim ate sepse ishte shum pidh i mire dhe ishte e re reth 30-35 vjec megjithese kishte 2 femije…nje dite un isha ne shtepi dhe po lahesha dhe nuk e mendoia se do te vinte ate dite dola ajo kishe ardhur ne shtepi kur un isha duke u lare ishte mengjes . redh 10 paradite .dola nga banjua dhe isha i pa veshur, i kisha robat ne dhom te gjumit . kur hyra ne dhom e pash qe ajo ishte duke regulluar disa sirtare te dollapit se i kisha lene robat remuje ne dhom te gjumit,un bera sikur nuk e pashe dhe vazhdova ajo u kthye me pa dhe i nguli syt me njeer te kari im.mua mu ngrit me njeer ajo filloi te qeshte e pash ne sy dhe po me shikonte mu afrua afer me shtrengovi karin me dore qe ishte duke u ngritur dhe me tha mos dil me keshtu more vesh.un e pashe njer duke qeshur dhe i thash pse me sikur ke pe zhveshur ti komshiu ska ndonje gje i thash dhe fillova ta provokoja me fjale se e pashe qe ja kishte qejfi por edhe un kisha shum qejf.hej i thash meqe jam keshtu gati do me besh nje masazh si thua..ajo u mendua njer dhe me shkeli syrin duke me thene ok .un u shtriva ne krevat dhe ajo erdhi aty duke me bere masazh nga kembet deri te qafa..me pas u ktheva ne ane tjeter dhe i thash e bere qe e bere beme dhe ktej ..ajo cbente u ul mbi karin tim ashut sic ishte dhe filloi te me bente masazh nga gjoksi dhe me pas filloi te me puthte..un e rembeva duke u puthur te dy fillova ti ve duart nga pas saj dhe ngrita fustanin veror e te holl te saj ajo filloi te thoshte mos mos dhe me duarte e saj me kapi per k ai ishte bere i forte si dru u ul poshte dhe filoi te ma merte ne goj e kapa per koke dhe e ngrita larte e hodha ne krevat i hapa kembet dhe para syve te mi ishte nj pidh tejet i paster dhe i ruar me kujdes futa karin tim ajo filloi te oshetinte ohohoh duke thene mezi e kisha pritur kte cast oh oh oh me avash avash fillova te reagoia edhe me shpejte pas ca minutash e nxora jashte se filloi te me dhimbete e ktheva nga pas dhe me kujdes fillova dhe e vendosa nga mbrapa saj ajo bertiste si e mare nga dhimbjet pas pak e ktheva serish ne ane perball dhe fillova ta pompoja serish deri sa e kuptova qe me erdhi orga dhe e derdha mbi trupin e saj . me pas u ngrit dhe vajti per tu lare dhe un mbeta ne dhome dhe mu ngrit serish hyra ne banjo dhe ajo ishte e perkulure dhe po lahej me njeer e kapa karin dhe e drejtova derjt bythes se saj dhe e pompoja si i cmendur sa u derdha serish kesaj ere brenda ne bythe te saj kisha bere shum here sekse por si ajo kenaqesi qe ndjeva me te nuk me kishte ndodhur asnjehere..

See also  Çfarë është gjaku dhe përbërësit e tij?

Enesi

isha rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. shkoja shpesh te daja im,por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek shpia e saj se kishte frik.i kerkova te me bente masazh trupit dhe une i ofrova ti beja masazh edhe asaj, si per ti kthyer borgjin.tek i beja masazh zakonisht shpatullave the shpines i beja dhe me bente, vendosa te provoj me shume, dhe nga shpina ulem duke i bere masazh edhe kofsheve.kishte veshur pixhama te cilat jane shume te holla si material. duart e mia ngjiten avash lart kofsheve duke i futur njeren dore ne pjesen e brendshme te kofshes duke e ferkuar lehte pothuajse afer pidhit. zemra me rrihte shume duke mos ditur reagimin e saj dhe duke menduar levizjen e rradhes.Kari me ishte bere dru. guxova te ngjitem me lart me duar ne pjesen ku kofsha bashkohet me trupin. te dyja duart po e “masazhonin” ferkonin. dora e majte ne brendesi te kofshes dhe me gishta ndjeja mbarimin (lastikun) e brekeve. ajo kishte futur koken ne jastek dhe nuk po bente ze. zemra me rrihte shume, duke e ferkuar anash pidhit dora ime e majte ne brendesi te kofshes se saj, goxova qe me gishtin e vogel te ja prekja pidhin si pa dashje, nese do kishte reagim, do kishte qene prekje pa dashje aty. )
me pjesen e jashtme te gishtave po i ferkoja lehte pidhin. pasi nuk kishte reagim fillova te ja ferkoj pidhin mbi pigjama me pjesen e brendshme te gishtave. ajo kishte hapur kembet edhe me shume qe dora ime te hynte me kollaj tek pidhi i saj.
vendosa te ja fus doren nen breke. futa doren nen bark, ajo akoma e shtrire ne bark. ajo ngreh barku siper si per te me lene te ja fus doren brenda brekeve. i ndjej leshin e saj te bute. ngadale filloj te ja prek buzet e pidhit, une isha pothuajse duke u prishur pa pasur asnje prekje me karin. pidhi ishte bere leng fare, ferkimet e mia e kishin eksituar ne kulm levizte bythet lart e poshte duke e ndjere gishtin tim ne pidhin e saj te lagur. doja ta qija po kisha frike. nuk kishte njeri ne shtepi por perseri kisha frik se cfare mund te mendonte.levizjet e bytheve te saj lart e poshte ne ritem me gishtin tim ne pidh te saj me terbuan fare.
po i ferkoja pidhin po gishtin nuk ja kisha futur ne vrime. ajo fut doren ne breket e saja vendos mbi doren time dhe e shtyn per me ne thellesi. aty ja futa gishtin ne vrime dhe fillova te zberthej rripin e pantollave. ajo kthehet me shikon karin e bere dru.dhe fillon me disa te puthura eksituese dhe me pas fillon punen duke e mare ne goje.me pas e ngre ne kembe dhe filloj ta zhevesh duke ja lepire gjithe trupin..pasi lava dhe un borgjin duke ju futur me llape nga pidhi shkoj ne destinacionin tim..pra filloj ti fut karin
ajo shtynte bythet ne drejtim te karit tim duke i ngjeshur.kishte nje te mire se nuk bente femije ,dhe fillova ta qi pa frike
e shtriva ne shtrat nga pozicioni siq ishte duke ndenjur ne duar dhe gjunje.shtyj majen e karit ne vrimen e pidhit te saj, fillova te ja ferkoj karin ne vrime. e shtyva me force, ndjeva majen e karit te hynte brenda, ndjej duke hyre brenda te gjithin. e shtyj thelle dhe ne cast e ndjej se se mbaj me. filloj ta pompoj fort duke u derdhur ne vrimen e pidhit se saj.
karin akoma ne pidhin e saj shtrihem mbi te dhe e perqafoj fort. skalon shume dhe ajo fillon duke ma ngritur perseri karin dhe fillojm perseri nga e para.fillojm te qihemi si te cmendur por kte here duke zgjatur me shume dhe kjo pune vazhdoi deri ne 3 te mengjesit derisa jemi kenaqur..dhe vazhdojm te qihemi akoma si para tre vjetesh sa her qe daja im ka trunin e 3 un shkoj flej nga daja si per te mos elene vetem nusen e dajes ..dhe fillojm punen qe ka 3 muaj qe ka nisur

See also  Un’analisi del racconto “La metamorfosi” di Franz Kafka.

Une me kusherirken

rija shum me kusheriren time e cila ishte atere ishte reth 13-14 vjec dhe un isha 18 ..por meqe daja im me nusen punonin deri ne oren 3-4 te mengjesit dhe i kishim shpite afer rija un tek shpia e dajes per te mos e lene vetem kusheriren..cdo nat shtriheshim ne krevat dhe shikonim filma.ne shtriheshim gjithmon ne te njejtin pozicion-ajo shtriheshe me bythen per nga mua dhe un mbrapa saj ..duke par nje film ai kishte dhe skena erotike dhe mua mu fry aq shum kari saqe spo duroja dot dhe ne ate koh mbulohm mir me batanije dhe i them kusherirkes vdiqa kam shum ftoht dhe e perqafoj duke ja futur duart ne bark dhe mjekren time ja kisha vene tek qafa dhe ndonjeher edhe e puthja ndersa me duart e mia thash ta provokoja njer duke i futur akoma me poshte ajo sa her qe ja fusja duart me poshte i hapte akoma me shum kembet duke me lejuar mua tja fus duart nga pidhi ..ne ate moment spo duroja dot dhe kur ja fus akoma me thelle ndjej qe pidhi i ishte lagur dhe po ja ferkoja nga mbathjet ajo u hap fare dhe u kthye nga un duke me dhene nje bresheri te puthurash ne qafe dhe un gjithashtu fillova pak nga pak ta puthja ne buze ajo ndaloi per nje cast dhe me thote nqs do qe te bejme gje kjo do te ngelet ne mes nesh -ok i them dhe vazhdoj puthjet ..ja ul pizhamat dhe mbathjet dhe filloj punen time me gisht dhe me pas me gjuh derisa u prish ..ajo vazhdonte te thoshte qe tja fusja karin mirepo meqe ishte e virgjer nuk doja ta qija ne pith dhe i them ta qija ne bythe ok thot ajo dhe vazhdoj duke ja lagur bythen dhe karin time me peshtyme sepse i hynte me zor dhe i fut karin ajo bertiste aq shum sepse i dhembte dhe un vazhdoja me te shpejte duke e qire,jemi qire pothuajse 3 ore dhe jemi kenaqur dhe qihemi edhe sot e ksaj dite si ne heren e pare por vetem qe ka nje ndryshim se tani e qij edhe ne pidhin e saj te vogel dhe ne kenaqemi pothuajse njer ne 2 dite

Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.
Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other’s suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic,  relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other’s suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.
Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.
Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other’s suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

Leave a Reply